Lugemiselamus · Päev kajab

Kolmik


Sinu j2rel koju_140x210_KAAS_FINAL.inddMark Edwards “Sinu järel koju” – Meenutas miskipärast noortekaid, mida kunagi teatud põhjustel lugesin. Mingi hetk paistis, et kogu lugu kisub tüütuks vaimudemaailmaga sehkendamiseks. Õnneks nii lamedaks siiski ei mindud. Püsiti vägagi maiste sfääride juures. Tihedalt sündmusi täis, ei nõudnud mingit mõttetegevust. Lõpp üle ootuste üllatav ja üldsegi mitte halb, isegi päris hea kohe.
Miks raamatut lugesin? Tagakaane teksti pärast: Sellest pidi saama nende elu parim reis, viimane seiklus enne ühise kodu loomist. Pärast täiuslikku algust katkeb Danieli ja Laura teekond ootamatult, kui nad tundmatus paigas pilkases pimeduses öiselt rongilt maha tõstetakse. Tsivilisatsiooni tagasi jõudmiseks tuleb neil matkata mööda tontlikku metsarada.

Saate aru. Pilkases pimeduses tundmatus kohas. Ja mitte Vaikiv-maalihtsalt suvalises kohas, vaid öises metsas. Uuuuuuu! Õudne, onju! :)

Graham Joyce “Vaikiv maa” – Nii etteaimatavat raamatut pole ammu lugenud. Zoe ja Jake jäävad suusareisil Prantsuse Püreneedes laviini alla…..
Täiesti kaasahaarav lugu, aga jummala pärast! ärge lugege raamatu tagakaant. Kui selle ära loete, pole väga mõtet raamatut rohkem kätte võtta.

 

Ruth Ware “Naine kajutist nr 10 – Mõnus põnevik. 9789949610068Suvelugemine :)

Nüüd peaks mõne kasvatusalase raamatu läbi tudeerima. Sellise, mis und ei puuduta. Unega meil ju enam probleeme pole, khm. Ilmselt tuleb rahul olla preili 11-12h-se ööunega, sest päevaund lihtsalt ei tuu-uuuule mitte mingi nurga pealt enam. Kahju küll.
12h-sed “tööpäevad”, mis sisaldavad “vaid” mängu on üllatavalt kombel suhteliselt väga väsitavad, usute või mitte. Probleem on siin ilmselt väga proosaline – ma olen nimelt täiskasvanu. Ise ka ei usu, aga tuleb välja, et olen. Mäng on räme töö, väsitab raibe!

 

 

 

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s