Päev kajab

Keldris vangis


Meie teine Escaperi mäng viis keldrisse, sõna otseses mõttes. Keldrid ei kuulu reeglina just mu ajaveetmiskohtade toppi. Aga seekord…

Teine mäng – Hullu kelder. Mustad kotid kästi pähe tõmmata ja juhatati nö positsioonidele, kus meid jalgupidi kinni aheldati. Lootsin, et vähemalt tuli jääb põlema. Üldiselt ma pimedust ei karda. No ma mõtlen, siis kui on päev, või kui koos minuga on pimeduses inimesed, keda tean ja neid on rohkem kui kaks. Muudel juhtudel kisub seest veidi või kohe ikka metsikus mõõtmes õõnsaks.

Tuli jäi põlema.

Ei tea nüüd, kas olime end eelnevaga piisavalt soojaks mänginud või mis, igal juhul uskumatu, kui hea ajaga sealt välja tulime. Jah! Just! Täpelt! Lõpetasime mängu edukalt! Põgenesime keldrist ajaga 1h 1min. Saan aru, et võimalik oleks kiireminigi, aga kui mängu maksimaalseks kestvuseks korraldajate poolt antakse 90 minutit, siis päris hea tunne on väljuda 61 minutiga.

Asi võis olla ka meie meeskonna kahes uues mängijas, kes põgenemistubade maastikul seni veel absoluutselt ilma igasuguse kogemuseta ja pingutasid sedavõrd usinamalt või, mis on tegelikult palju reaalsem variant, tegemist oli lihtsalt kahe terava pliiatsiga :)

Emotsioonid olid taaskord laes. Lausa nii laes, et mingi hetk täitis ruumi võistkonna naisliikmete kõrvulukustav kiljumine….

Seekord oli eriti ägedalt lahendatud mängujuhilt vihjete saamine. Nimelt. Ruumides olid lauatelefonid. Võtsid toru ja küsisid. Meil oli vaja kogu mängu peale täpselt ühte vihjet. (Jaa-jaa, ise ka ei usu :), aga nii oli.) Kusjuures, kui valgus poleks pimestanud, poleks ka seda vaja olnud. Aga hea, et pimestas, kohe süvenes tunne, kui detailselt ikka mäng läbi mõeldakse. Valgustakistus. Nii lihtne ja nii geniaalne.

No ma ei tea, kas see on vihje, vähemalt mitte väga otsene, eks ole, aga oleks suurepärane kui seltskonnas on hea kuulmisega kannatlik persoon.

Nüüd on selline lugu, et olen kahe läbitud mängu põhjal ja meenutades kunagi Tallinnas sarnases asutuses kogetut, Escaperi oskuses luua väga läbimõeldud ja köitvaid mänge, enam kui veendunud. Latt on väga kõrgele säetud!

28109125_10208729656318822_1344033722_n

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s