Päev kajab

Palju õnne!


Palju õnne meile, st väikesele preilile ja mulle! Meil õnnestus taaskord kodustada üks ütlemata nunnu viiruseloomake. Seekordne löristab tatti (klassika) ja (trummipõrin!) on võtnud oma südameasjaks kopsud ribadeks (taas trummipõrin!) köhida. Räägi veel ühele ja teisele, et ollaalaa! meie juures ei olegi kunagi korralik köhaloom pesa teinud. Daaaaaa! Viimased kaks-kolm päeva on väike preili tegelenud kopsude väljutamisega väga häälekal viisil.

Ilmselt väsitab kogu kupatuse juures mind eriti metsikult noore preili resoluutne EI TAHA! kõige selle pihta, mis vähekesekenegi puudutab tema terviseprobleemidega tegelemist. Lihtsalt…. AAAAAAAAAA! Ma tahan ju ainult aidata!!!!!

Aga mis haiguse juures eriti “meelierutav” – haigus väsitab, onju. Või ma olen millestki lugematute isiklike kogemuste põhjal valesti aru saanud? Igastahes. Preili Unepõlgur ei maga lõunat ka haigena. Vot nii kanged oleme! Õhtuks on ta muidugi täiesti läbi omadega ja 19.30 voodis. Eile ta mitte ainult ei olnud voodis selleks ajaks, vaid jäi ka silmapilkselt magama. Ärkas 6.30 hommikul, mis teeb 11h und. Üsna hästi saavutatud (arvestades meie taustsüsteemi), AGA see on ikkagi KUUS KOLMKÜMMEND HOMMIKUL.

Kui sulle põhimõtteliselt poole öö ajal öeldakse: “Emme, ma tahan nüüd midagi teha.” Siis ei tähenda see kahjuks mitte mingi valemiga (katsetatud!), et räägitakse unevaatamise jätkamisest, kaaaaugel sellest.

Järgneb see kõige raskem osa hommikust.

Sul on endal tilluke palavik, pluss natuke nohu, hea meelega magaks nagu kott poole päevani, aga ei. Sa lohistad ennast voodist välja ja lähed putru keetma.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s