Uus masin!


Raudselt see tähendab midagi, kuidas muidu, arvab minusugune ebausklik. Iga jummala jooksuüritus, kus osalenud olen (neid on lausa kaks tükki), on naeratanud mulle märkimisväärne loosiõnn. Möödunud aastal Peetri jooksul õnnistati mind (no Annit ka muidugi) jooksukäruga (ja mitte just kõige odavamaga versiooniga, eks ole) ja nüüd, kui pole Talink Maijooks veel toimunud, aga kingitusi juba osalejate vahel loositud, sain omale Peugeot´i linnaratta. Juhhuuu! Mu eelmine linnaratas on hakanud kahtlaselt krigisevat häält tegema, pluss ta häääästi natuke roostetab ka, et siis – õige aeg vahetada.

Ei saa kurta. Huvitav, kas loosiõnne vihje sihib mu suhteliselt ebasportliku eluviisi suunal ja tahab öelda, et hakka ometigi kasvõi jooksmisega tegelema. Või siis hoopis… Vähemalt registreeru võistlustele, sest midagi sulle ikka sülle kukub. Osalemine on juba teine teema, auhinnad pole reaalselt osalemist eeldanud. Pane end lihtsalt kirja ja sellest juba piisabki.

Ma raudselt osalen. Mõnus positiivsuse laks. Pärnuskäigu ajal sai isegi spordiriiete outletist endale spetsiaalsed jooksupüksid ostetud (khm-khm ise ka ei usu praegu, et mul nüüd SELLINE asi on kapis ootamas). Lihtsalt turgatas pähe, et teksades ju ei jookse, kleidis ka väga mitte, kuigi see on võimalik, isegi suhteliselt mugav, kui kleidil on õige lõige. No jooksupükste vastu nad muidugi ei saa, tuleb tunnistada. Brändi enam ei mäleta, aga see on müstiline, millise allahindlusega neid pakuti. Mul on nüüd 10 eurised püksid, mis enne maksid üle kolmekümne raha.

Igal juhul – ratas on tore! Esindusest kimasin, tuul kõrvus vihisemas, koju laupäeval. Igatepidi hea tunne oli üle mitme-mitme aja jälle sadulasse saada.

IMG_7275
Uhiuus Peugeot´i linnaratas pärast oma esimest linnasõitu.

2 Comments

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s