92 läheb küll!


Niisiis. Revideerisime veidi mu riideid. Niivõrd tähtsat ülesannet saab juba väga hästi koos Annukesega lahendada. Ta hea meelega sobrab riietes, proovib neid selga (muidugi ainult neid, mida ta ISE tahab proovida) ja organiseerib kaltsuhunnikuid või riiete väljapanekuid vastavalt oma mingile sisemisele väga selgele visioonile, millest mina, loll lammas, ei saa ööd ega mütsi aru.

Näiteks seekord sättis preili riideid (minu omi siis, eks ole) oma võrevoodi neljale küljele rippuma. Väga oluline tegevus. Seekord, julgen arvata, ei olnud imekombel tähtis milliseid riideid riputada, vaid, et kogu voodi saaks korralikult täis riputatud. Ega ma keelama ei hakanud, vähemalt nii kaua, kuni need hilbud ei tulnud ärasorteeritud ja tagasi kappi pandud eksemplaride seast.

Ega kapipuhastustalgud pisipreili osavõtul väga pikalt kestnudki. Ei ole mul seal eriti midagi revideerida. Üks kilekotitäis materjali suundub loodetavasti peagi Uuskasutuskeskusesse. Ilmselt saaks vabalt veel ühe kotitäie või lausa kaks (tavalistest coopi kilekottidest räägin, mitte prügikotimõõtu lahmakatest), mida ära anda, aga kuidagi imelik hakkaks, kui kapi sahtli-korvistik korraga tühjusest krõbiseks. Kleite me ei revideerinud. Seekord. Ei ole põhjust ka. Jaan ju alles vaatas need mul üle, khm, ja paigutas meie ühisesse riidekappi nii, et mul on neid väga raske kätte saada, sest tal oli vaja oma rõivad mugavamasse haardeulatusse sättida. Meil on üldse nõme garderoobikapp – lisaks sellele et midagi sisse ei mahu, on sealt keeruline iga nurga alt asju kätte saada. Õõh!

IMG_7345
Me saame Annuga varsti päris kenasti riideid vahetada. Pildil on mul seljas Annu õhuke kevadjope suuruses 92. Natuke nagu kitsas on miskipärast ja käised on kuidagi ülilühikesed, aga muidu… Kui häda väga suur, saan ma preililt riideid laenata küll :D Iseasi muidugi kuhu ma niivõrd meeleolukate rõivastega minna julgeks.

2 Comments

  1. Jonnijope sobib Sulle küll :) Annu ju kasvab ka, ehk 98 sobib juba paremini, pealegi on kolveerandvarrukad vist jätkuvalt moes :D

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s