Päev kajab

Öös on hääli


Oleks ma seda esmaspäeva õhtul osanud aimata. Ma ei oleks koju läinud. Nii vara. Ilmselt.

Olin küll surmväsinud möödunud unetust ööst, aga ikkagi, kui ma oleksin teadnud, mis järgneb, raudselt oleks midagi veel teinud. Kusjuures, too unetu öö oli nii minu enda viga, et midagi hirmsat kohe. Ülemõtlemine. Kahjuks minu teema. Valmistasin endale “suurepärase” lähtepositsiooni järgnevatele fantastilistele unetutele öödele, mis ei tulnud enam minu ülemõtlemistest.

Annu jäi haigeks. Seekord korralikult. Palavik üle 38, nohu, mis valgub jummel teab kuhu, igal juhul mitte väga aktiivselt ninast välja, aga see hääl, mis ninast kostub – täielik ulme! Hääle järgi peaks seda tatikraami tonnide viisi olema, aga kuhu see kõik kaob, ei julge mõeldagi ja mida kõike see veel põhjustada võib…. Pluss kirsiks tordil on räige kinnine köha, mis ei luba preilil, ega ka minul öösel magada. Homme arstile. Eks näis, mis öeldakse.

Aga jah, paistab, et minu selleaastane suvi, mis ilmselgelt praegu akna taga toimub, möödub toas. Paaril korral olen viinud pesu õue kuivama, no ja kuiva pesu ära ka toonud, täpselt nii palju ma siis seda suve tunda saangi :)

P.S. Baikatekk on asendamatu, isegi praegu. Ilmselt paljudel on esimene beebitekk baikatekk. Meil oli neid mitu, nii igaks juhuks, et noh, kui üks või kaks lähevad mustaks, siis kolmas on ka veel kindlasti olemas. Ja nüüd, kui Annu vaevleb palavikuga ja ma teda päris paljalt jätta ei saa, olgugi, et tuba pole just külm (akna panen kinni nii ilusate ilmadega alles õhtul), viskan talle baikateki peale.

Laitse rallipargis käimisest peaks ka kirjutama. Aga järgmine kord siis. Praegu suundun tuttu või pigem haigevalvesse. Pikemad köhimised toimuvad iga tund teatud perioodil, et siis jah, uni on nõrkadele.

 

 

 

 

 

Advertisements

2 thoughts on “Öös on hääli

    1. Katsume käbedasti teha jah, mis siin ikka venitada. Täna, näe, olime juba palavikuvabad :) Aga köha on ikka võimas ja see tatt… reaalselt, õudne kuulata, veniks või tilguks ise midagi ettenähtud lõõridest välja, kus sa sellega. Ainult sekkumisega saab midagi kätte. Täiesti veider, millised asjad vanemaid võivad ülimalt rõõmustada, nagu näiteks ninast hunniku tati mehaaniline eemaldamine. Mida rohkem kätte saad, seda õnnelikum oled :)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s