Jooksuaeg!


Appi! Kõik oleks vaja kirja panna, aga tühjagi ma panen. Ei jõua. Sest sest sest sest… Sest alles oli hommik ja juba on öö ja ….

Pealegi, mul silm tõmbleb. Olen mures. Arvaks et magneesiumipuudus, klassikaline silmatõmbluste põhjus, aga ma õlitan (seda siis viimase nädala jooksul) ja vannitan jalgu peaaegu väga eeskujulikult magneesiumiga. No ei tohiks midagi tõmmelda. Aga tõmbleb, või oleks õigem öelda pulseerib.

Lugesin silmakliiniku lehelt, et põhimõtteliselt võib säherdune tõmblemine tähendada absoluutselt kõike. Mitte head muidugi. Halba vaid. Ikka ja ainult halba. Kui ma nädalajagu päevi ära tõmblen helistan perekale. Ja ma olen veel nii tervislikuks viimasel ajal hakanud. Kurb kohe. Arvaks, et tervis mühiseb igast avausest sisse, a no kus sa sellega.

Mis puutub tervisesse, siis täna käisime Maijooksul. Tegime kiiret kõndi ja kohati natuke jooksu. Oli üle ootuste päris mõnus. Rahvast oleks võinud vähem olla, liiga palju sebijaid ja liiga kitsas rada. Aga muidu – mõõõõnus. Rõõmsad jooksjad-käijad, eufoorilised ergutajad, muusika, vihmutid. Igatmasti lõbu ja lusti kõrval oli soovijatel võimalik ühes joogipunktis keha ja vaimu turgutada lausa punase või valge veiniga. Jätsin vahele. Mulle sobis vesi paremini.

Kohati hakkab tekkima tunne, et võibolla tõesti peaks, peaks jooksma hakkama. Ehk Pärnus hakkangi. Seal on ju suurepärased võimalused, rajad, pargid, loodus. Kõik kohe koduukse ees. Igal õhtul jookseks. Vihmaga muidugi mitte, nii suur entusiast ma pole. Jooksupartner võiks olla, ilmselt motiveeriks paremini, aga ehk saaks üksi ka, vist.

Preili oleks ka jooksma registreerinud, lastejooksule, aga no ma ei saa aru, mis mõttes saavad lastejooksu läbijad endale kommikoti!? Nagu?! Kas mina olen ainus, kellele tundub, et midagi on täiesti valesti. Tänapäeval on tuhat ja üks maitsvat, vabandust, ülimaitsvat ja tervislikku alternatiivi kommidele, mida võiks üks spordiüritus lastele pakkuda. Aga ei. No tõesti. Ja siis loeme uudiseid, et iga neljas 1. klassi laps on ülekaaluline. Mida te tahate, aru ma ei saa, kui isegi spordiüritus jagab lastele kommi.

Ja nüüd on

viimane aeg

suveplaane teha.

Sest.

Suvi, kullapaikesed, saab läbi enne, kui keegi üldse arugi sai, et ta end stardipositsioonile sättis. Suvi, teadagi, on meil väga kiire, selline korralik sportlane. Eeskätt tuletan praegu iseendale meelde, et plaane on vaja teha. Ainuke asi, mis hetkel kindel – seekord kuulub viimaks ometi Lottemaa meie plaangraafikusse. Annule kindlasti meeldib. Mulle ka :) Rahvamassid aga samas mitte, nii et me peame sinna minema ajal, kui rahvast on võimalikult napilt. Tööpäeval järelikult, eks ole. Mõtleme, vaatame ja lähme. Kindlasti.

P.S. Viskan aeg-ajalt pilke aknast välja, pigem küll saab seda juba nimetada ennastunustavalt aknast väljavahtimiseks, meil siin õitseb õunapuu. Imelised roosad õied. Praegu on üle mõistuse ilus väljas.

Lõppu panen mõned pildid, mis said tehtud Laitse rallipargis, kui seal mai alguses ühel sünnipäeval käisime. FB-lehele juba panin mõned varem, nüüd lihtsalt mõned lisandused.

IMG_7413a
Ootama peab
IMG_7503a
Püütke ise masinat tankida, kui keegi midagi meelehetlikult seletab ja seletab. Saa sa nüüd aru, mida ta tahab…
IMG_7514a
Valmis kihutama
IMG_7525a
Suured mängivad mänge, mida preili veel mängida ei saa. Sest. Jalad ei ulatu pedaalidele.
IMG_8003a
Suvi tuli meie õuele

 

Coldplay. Üks ja ainus. Tänase õhtu lugu.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s