Päev kajab

Peaks midagi head lubama


Teadsin. Ma ju jälgin nende eelteateid FB-s. Miks ma neid promopostitusi lugesin? Sest mulle meeldib kvaliteet. Mulle meeldib asjadega kursis olla. Kas mul on igat nende toodet vaja? Ei. Miks ma sellest siin praegu jahun? Sest sain täna palga kätte ja JUBA on tunne, et raha sulab sõrmede vahelt. Igale poole oleks seda hädasti vaja kohe tilgutama hakata. Üks kreem sai otsa, talvesaapad vajavad ostmist, kontserdile tahaks, Annuga tahaks kuhugi kultuurselt välja minna…. Tegin Tuleva kolmanda samba ära, pluss panin meelerahufondi ka näpuotsaga pappi, sest ühest küljest, kui midagi väga põrutavat ei juhtu, tahaks millalgi jälle reisile minna ja kui midagi põrutavat juhtub, on vähemalt väike puhver olemas. Ei jää kohe nälga, võibolla.

Ja nüüd. Vaatan Bredeni uusi tooteid… Loen: mulesing-free meriinovill … Ja mõtlen, et mul oleks neid ikkagi vaja. Vist. No tegelikult mul mitte, Annul ikka. Kuigi eelteadete puhul, et kohe-kohe tulevad nad oma villaste sallide ja tutikatega müüki, mõtlesin, et vaatab, ilmselt ei osta. Vaja ju nagu pole.

Breden Kids – minu täielikud lemmikud, pealegi veel kodumaine ettevõte.

Ja nad muidugi ei tulnud välja mitte ainult viimaks ometi villaste talvemütsidega, vaid ka villaste sallidega. Mis tähendab, et väga tahaks nii mütsi kui salli, tervet komplekti. Aga kui ma nii salli kui tutimütsi hinna kokku arvutan, siis… No ei ole mõistlik ost. Pealegi. Mütsiaeg on ammu käes. Ega mul preili õues palja peanupuga ringi jookse. Ilmselgelt mitte. Kõik on olemas. Mütsid, kindad.

Sellel postitusel pole mingit mõtet. Tuleviku perspektiivis on see täiesti mõttetu vigin minu endagi jaoks, kes ma peamiselt soovin talletada mõningaid suts sisukamaid hetki oma elust kui puhas ving. Aga no ving aitab praegu ehk saada üle soovist teha rumal kulutus ja endale need ülimalt kvaliteetsed tooted soetada. Mul ei ole neid ju tegelikult vaja. EI OLE. Anna andeks Breden. Ma armastan sind väga ja Annule sobivad kõik sinu tooted suurepäraselt. Praegu ma lihtsalt ventileerin, see aitab mind. Pean õppima rohkem säästma, vähem tarbima…

Miks sa varem neid tooteid turule ei toonud, ah?

Võibolla järgmisel aastal. Uuel hooajal… Ja siis võibolla järelturult… Kuigi sealt millegi kättesaamine nõuab mustkunstniku osavust. Kohutav…

Need palgapäevad on ikka ühed jubedad asjad… nii rasked üle elada. Peaks nüüd endale midagi head lubama…

Allikas: pixabay.com

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s