Päev kajab

Kuidas teile meeldib kusehais?


Kuidas teile meeldib kusehais? Eeldaks et enamus, kui suisa mitte kõik selle teksti lugejad, kirtsutavad nina ja kuuluvad ilmselgelt kusehaisuvastasesse leeri. Isegi kui me arvestame, et inimese kuse lehaspekter võib olla üsnagi lai, siis meeldivat kuselebra selle kõige seest leida on üsna keeruline, julgeks lausa bravuuritseda ja öelda, et midagi meeldimisväärset seal pole. Olgu, täpsustan – vähemalt minu jaoks raudselt ei ole, et mitte riivata vähemuse tundeid, sest mingi vähemus peab loogiliselt võttes ikkagi eksisteerima, mis siis et ma nendest mitte kui midagi pole kuulnud, väga vist ei taha ka ja guugeldama ka praegu raudselt ei hakka, samas, huvitav muidugi oleks sotsioloogilise uurimuse mõttes või nii, teada…

Koduse tualeti puhastamine on rutiin, millest ei saa viilida, vaikselt kõrvale hiilida. Mitte et vets kohe peldikuks muutuks st räigelt haisema hakkaks, kuigi pikapeale ilmselt siiski. Tuleks õõvastust tekitav visuaal, minestust põhjustav odöör.

Ostsin endale ökoloogilised puhastusvahendid. Lõpuks ometi, eks ole. Sest ma ei suutnud enam elada teadmisega, et kui Annuke puhastab esiku ülisuurt peeglit, siis lendleb kogu protsessi käigus tema kopsudesse miljardeid imepisikesi ülimürgiseid osakesi. Olen ju seni kasutanud täiesti tavalist kodukeemiat, mida supermarketid pakuvad. Kui juba klaasipuhastusvahendi ostmiseks läks, otsustasin kogu kodukeemia välja vahetada. Et meie jalajälg loodusele oleks väiksem. No ja ostsingi. Ilmselt oleks pidanud tegema põhjalikuma uurimistöö, enne kui endale midagi e-korvi laduma hakkasin. Tulemus ei olnud ootuspärane. Nüüd siin mõni mõtleb, et ilmselt ei teinud ostetud kraam lubatut, ei puhastanud korralikult tualetti ja mul kodu haiseb. Kusest. Oleks kõik vaid nii lihtne.

Mulle tundub, et need soetatud ökovedelikud ikkagi puhastavad, ainult siin on üks tibatilluke konks. Kui enne tualeti puhastamist mul vets ei haisenud, siis pärast puhastust haiseb. Just nimelt kuse järele. Kui sa sisened ruumi, mis haiseb kuse järele, siis olgu ta kui puhas tahes, esimene emotsioon sisenejal on negatiivne. Sa arvad, et see konkreetne kusehaisuline peldik on räigelt must, sest see ju haiseb kusest, loogiline.

No vot. Ma ei tea nüüd, seda lebravat kraami on ikkagi väga korralik pudelitäis. Mis ma teen sellega? Kasutada rohkem ei taha. Jälle sai täiesti lampi raha raisatud. No ma ei või lihtsalt! Kusjuures, kõige parem huumor on hoopiski, et tegelikult mul peldikupuhastusvahendit nii väga vaja ei olnudki, kasutan selleks äädikat ja soodat. Aga kui sai juba kodukeemia ostukorv koostatud, siis mõtlesin… Nüüd omad vitsad peksavad. Milleks mõelda, pole vaja alati mõelda. Õõõh!!

Kusjuures, reeglina ju kirjutatakse kodukeemia juurde ka lõhna kohta midagi – a´la lõhnatu või lillelõhnaline või männiokkalõhnaline vmt. Miks nad ei oleks võinud infolipikutele kirjutada – kaasneb väga vänge ülimalt ökoloogiline kusehais. Pilt oleks kohe selge olnud.

Allikas: pixabay.com

6 kommentaari “Kuidas teile meeldib kusehais?

    1. Hoopis Ecozone all-round bathroom cleaner. Mõelda vaid, kui ma sellega KOGU vannitoa üle uhaks :D Kõik kes ruumi astuks, mineztaks või tekiks okserefleks. Mina suutsin sellega vaid kempsupotti väljast veidi puhastada, enne kui mulle sai selgeks, et viimast korda… ausõna.

      1. Ma vaatasin, et see minu toode sisaldab okaspuu- ja tsitronellaõli. Esimesel korral sellega potti puhastades oli sama reaktsioon nagu sul, et tootja oleks võinud kohe peale kirjutada, et lõhnab nagu k…si:)

  1. Äkki see on lihtsalt tootja äraspidine huumor… aga teie ei saa aru :)
    P.S. Põhiliselt ma muidugi lihtsalt testin nii umbes sajandat korda, kas ma saan siin kommenteerida :)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s