Lugemiselamus · Päev kajab

Liane Moriarty “Üheksa võhivõõrast”


Ei ole juba mitu aastat eriline sarjade vaataja olnud, aga kui meil näidati lühisarja “Suured väiksed valed”, vist 2018. aastal, siis sai kõik osad endasse ahmitud. Põnevust oli omajagu, kes näinud, see teab. Sari oli muide tehtud raamatu järgi, Liane Moriarty autoriks. Ja vot nüüd on siis meile jõudnud üks korralik 470leheküljeline tellis sama autori sulest.

Kui on tegemist inimeksperimentidega, kus seltskond täiesti erineva tausta ja vanusega inimesi läheb kuhugi veidi muust maailmast isoleeritumasse paika, siis mina tahan sellest lugeda või filmi vaadata, sest ilmselgelt hakkab toimuma asju… Inimpsühholoogia on niivõrd põnev, etteaimamatu ja kui on veel keegi, kes püüab seda kõike kuidagi oma eksperimenteerimisega suunata, küll mitte just kõige õnnestunumalt, siis sa ei suuda ette aimata, millega kogu hullumeelsus finišeerub.

Inimesed saabuvad tervenduskeskusesse, kõigil oma eesmärgid, mured, lootused. Üllatusena selgub, et keegi ei tohi rääkida teatud ajaperioodi ei oma kaaslasega, kellega keskusesse tuldi, kui teiste keskuse külastajatega. Mis 10 päeva jooksul juhtub?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s