Päev kajab

I see dead people


No nii. Numbrid tõusevad müstilise tempoga. Oleme vist hetke seisuga veel Euroopa kõige madalama haigestumusega, aga kauaks see nii jääb, kes teab. 125 uut positiivset viimase 24h jooksul – päris korralik hüpe. Ja mida teeme meie? Kutsume omale põhimõtteliselt võhivõõra hoidja koju, seda täna ja ka esmaspäeval. Esmaspäev on veel muidugi nii kaugel, kes teab, hoidja ei pruugi enam julgeda tulla, oleneb, mida need numbris siin mõne järgneva päeva jooksul teevad. Ei ole ilmselt maailma kõige mõistlikum teguviis kuhugi õhtul “välja minna” ja selleks ajaks võhivõõras hoidja palgata. Aga me teeme seda ikkagi. Kusjuures, hoidja on tudeng. Pakun, et tema suhtlusring on keskmisest suurem. Peaks olema ohumärk, meie jaoks. Esmaspäeval tahame teatrisse minna. Palju inimesi tihedalt koos, tuleks vist maski kanda. Kirurgilised maskid mõjuvad mu kehvale nahale ärritavalt. Nahk muutub väga tundlikuks ja punetavaks, kui maski üle tunni kannan. Haigeks samas ka muidugi jääda ei tahaks. Nii et… oeh, jah. Tuleb ilmselt vist ikkagi mask ette sättida. Me läheme esmaspäeva õhtul etendust vatama, sellele päevale on veel üksjagu pileteid saada, nii et loodan võimalusel omaalgatuslikku hajutatud istumist teha ;)

Lolli peaga ostsin nädalajagu päevi tagasi piletid ära ka 19. detsembril toimuvale etendusele. Kui samas tempos igasugused ohupügalad tõusevad, siis… Siis jäävad jõulud ära! Traditsioonilised. Klassikaliste suguvõsakokkutulekute asemel on kõik kenasti omas kodus, ilmselt zoomitavad, söövad suguvõsati arvutiekraanide taga verivorstikest, hapukapsast, seapraadi. Näitavad, mida nad jõuluks iseendile kingiks ostsid. See viimane mõte mulle isegi meeldib :) Osta endale, sest ilmselgelt sa ise tead kõige paremini, mis on su soovid ja vajadused. Pärast jagad oma rõõmu teistega. Jutustad, miks sind just selle või tolle asja omamine grammivõrra õnnelikumaks teeb. Kui etendus peaks ära jääma, siis mulle tundub, saab raha tagasi. Vähemalt on etenduse “Monument” piletimüügilehele kirjutatud, et kui kasvõi tund enne algust teatad, et haigestusid ja ei tule, kantakse raha sulle tagasi. Ilus.

Silmaarstil käisin. Kohustuslikul visiidil. Neid on päris palju, mis silmaopi läbinutele on ette nähtud. Selgus, et kaks kuud pärast oppi näen 90%. Ma ei küsinud, millega võrreldes. Mingi keskmise “hea nägemise” näiduga võrreldes? Igal juhul peab üks silm saama veel põletikutilkasid ja mõlemad lisaks ka niisutavaid tilku. Tunne on üsna hea. Mulle endale paistab, et näen praegu samamoodi, nagu viimases otsas prillidega nägin. Enam mingit udusust ja muid veidruseid ei esine. Öeldi, et nägemisteravuse paranemine on graafikus. Mu töökaaslane, kellel on opist möödas 3 kuud, tema nägemisteravus on 120%. Loodan vähemalt sama tulemust. Ainult kuu on veel jäänud oodata. Jaan tahtis teada, kas ma hakkan siis surnud inimesi nägema :) Loodetavasti siiski mitte, eks ole.

Allikas: pixabay.com

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s