Päev kajab

Jauran jälle niisama – tulemused teada


Koroonatest. Kes ütles, et see on valus ja jube kannatus? No ei ole. Valuga pole seal mitte midagi pistmist. Ausalt. On ebameeldiv. Kindlasti. Tunne on pigem justkui intensiivne ärritaja, seda võib isegi intensiivse kõdistamisega (jah!) võrrelda, tiirutab sul ninasügavustes. Mitte mingisugust valu ei ole. Orad-ajusse-pressitud tunnet ei ole. Milline see tunne üldse olema peaks? Mul pole kunagi orad ajus olnud. Ninas on olnud. Kunagi lapsena, kui adenoidide opi eelset kohalikku tuimestust tehti. Koroonatest on lapsemäng. Ka praegu orad ninas varianti kasutades. Hakkasin mõtlema, et arstid jäävadki sedaviisi proovide võtmist ilmselt eelistama, sest kui peaks tulema suust millegi kaabitsemine, oleks ju potentsiaalsel viirusekandjal mõned sekundid üks märkimisväärse suurusega kehaavasus pärani lahti ja ilmselt ülipeened viiruseosakesed saaksid võimaluse massiliselt õhku lennelda. Ei tea kui loogiline see on, aga tundub hetketeadmiste juures ebamõistlik proovivõtmisviis. Igal juhul, vaatamata ebamugavusele, olin juba teel koju valmis taas proovi andma, kui vaja. Ainuke tüütav asi – minu meelest kesklinnapiirkonnas prooviandmisvõimalust pole, kodust tuleb päris kaugele minna. Kahjuks. Võtab üsna palju aega. Kui on auto pepu all, siis mitte väga, aga kui lähed testi andma ja pead selleks ühistranspordiga sõitma, on küll väheke veider. Või on ka praegu olemas variant, et Synlabi auto vurab sinu juurde koju? Ma ei tea. Ei ole olnud põhjust uurida.

Perearsti juures käisin kohe pärast negatiivse tulemuse kättesaamist. Võeti veeniverd, kuulati kopse, mõõdeti vererõhku. Kõik on ideaalne! Hemoglobiin, vererõhk ja südame löögisagedus olid arsti arvates lausa nii head, et tüüp viskas pöidlaid mitu korda püsti, öeldes: “Super!”. Jah, ma tean, veider. Mis parata, seekord võttis mind sellist sorti arst vastu. Muidu oli täitsa viisakas. Ainult kurk tundus talle sutsuke punetav. Lõpptulemuseks jäi, et mul on ilmselt mingi viirus ja sellepärast on nõrkus. Mul pole elusees sellist nõrkust olnud nagu nüüd! Tundus uskumatu, et kõik näitajad on nii SUPER! nagu öeldi. Aga samas, täna on juba parem. Ja mul tõesti ei olegi millegi muu üle kurta kui nõrkuse. Õues tahaks käia, igale poole tahaks minna. Kästi puhata. Eks ma siis püüan nädalavahetusel käsku täita.

Ahjaa – PÖFF! Seekord saab kodus pöffitada!!! Ülimõnuz!!!! Otsisin mõned filmid välja. Loodetavasti vaatame :) Plaanis on:

Reaalselt tahaks samuti kinno jõuda:

Füüsiliselt kinno jõudmine on võib-olla veidi kahtlasem, kuigi maskiga, miks mitte, ja kui tervis on hea. Raadios rääkis PÖFFi korraldaja, et inimesed saalis istuvad ja ei räägi teineteisega. See tegevat kinokülastuse üsna ohutuks, sest riietelt koroona ei levi. Oleks tahtnud kohe küsida, et kas need inimesed seal saalis ei naera või näiteks ei nuta? PÖFFi filmid on sageli üsna emotsionaalsed. Naer on ilmselt praegu veelgi ohtlikum kui rääkimine. Või mitte? Nutta ilmselt päris nii ei õnnestu, et naabrid märjaks pritsiks, aga võib-olla kasutad tati- ja pisaravooli pühkimiseks taskurätikut. Vot see viimane võib olla ohtlik :) Päris nii ikka ei saa öelda, et lihtsalt istuvad. Vaikselt.


Allikas: pixabay.com

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s