Päev kajab

Bili-bili


Siin preili Kurnatu. Kõik olulised analüüsid tehtud. Veri analüüsitud, siseelundid läbi ultrahelitatud ja mis on tulemus? Trummipõrin! Veel natuke trummipõrinat!

Mu füüsiline tervis on viimasepeal! Homme lähen kordusvereproovi andma, väitsin nimelt härra perekale, et ei tunne ennast enam nii väsinuna. Tõsilugu, nii on. Kui bilirubiin näitab langusemärke, on pilt selge st ma olen inimene, kellel tõuseb kurnatuse korral bilirubiini näitaja st silmamunad lähevad kollakaks, geneetiline omapära. Kõik. Kui näitaja ei ole muutunud, siis nagu ütles härra perekas: “Leiame teile veel mõned meelelahutused.” Midagi annab ilmselt veel uurida ja analüüsida. Tore on. Tähistamise mõttes, no et maks on ilus nagu vastsündinul, tegin täna veini lahti.

Samas, kas on mõistlik tarbida alkoholi, kui vara-vara hommikul peab minema vereproovi andma, kusjuures tühja kõhuga. Peaks tegelikult hoopis magama minema, et hommikuks liiga kurnatud ei oleks.

Kõike ei peagi tegema mõistuspäraselt. Mul on hea olla. Vähemalt praegu.

Bilirubiin ei saanud nagunii käesoleval nädalal langeda, sest preili eluõieke viibis terve nädala lasteaiast eemal. Kodus. Minu läbipõlemine toimub ikka kodutasandil, ei kusagil mujal. See ei loe, et kodus on ainult need, keda väga armastan. Just seetõttu end põlema panengi, sest ma tahan neile kõige-kõige paremat, kuigi tulemus on pradoksaalsel viisil hoopis vastupidine…

Muide digililoo leht….. Üleeile öösel tahtsin väga teada, mida see ultraheliuuring minu kohta ütles, passisin vaktsineerimisjärjekorras, sest keegi kuskil mõtles – jube äge on blokkida kõik digiloohuvilised, las istuvad järjekorras! Kõige tipuks bronnisingi omale vaktsineerimisaja. Ei uskunud, et seda nii pea teen, aga vaata nüüd mind… Üllataval kombel sain süstimise Pärnusse. Juba üheksa päeva pärast, pühapäeval. No tore. Sünnilinna vaktsineerima, miks mitte. Mäletan mida soovisin uuelt aastalt. Üks punktidest oli reis. Ma tahan reisida! Ja kuramus, kui see vaktsiin mind reisile ei aita, siis…

P.S. Itaalia võidab. Eurovisiooni.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s