Päev kajab

Broneeringud


30. maiks, pühapäevaks olin omale COVID-19 vaktsineerimise bronnitud. 27. mail pidime minema fotosessioonile – õhtul ühele rannale perepilte tegema. Jumestaja teatas paar päeva enne pildistamist, et sattus haiglasse – vabandust, aga ei saa teenust pakkuda. Arusaadav. Muidugi. Fotograafiga suheldes leidsime, et teeme pildistamise hoopis 30. mail, et ehk suudan selleks ajaks leida uue jumestaja ja ilm on siis ka prognooside järgi võibolla ilusam, ei kalla non-stop. Mõtlesin – kama see vaktsiin, leian uue aja, teeme pildistamise ära! Tühistasin vaktsineerimise. Geeniusaju tegutses ilmselgelt. Otsisin kedagi näopähetegijatest asenduseks, kui leidsin, teatas fotograaf – sorry, ma siin lähen lapsega koroonatesti tegema, vaatame pärast edasi, kas saab ja millal. Okei. Arusaadav. Elu on meil praegu selline nagu on. Jäin ootele. Uuuh, kurnav! Olin ilma fotosessioonist ja vaktsineerimisajast. Mis parata, ei oleks pidanud nii kiirelt reageerima ja kõike kohe tühistama kappama.

Õnneks selgus, et test oli negatiivne. Kena. Sain jumestaja ja fotograafiga kooskõlastatud ajaks 1. juuni. Seega pärast tööpäeva lõppu saabub mulle koju meikar, kes teeb mind suts ilusamaks või noh – toob mu sisemise ilu paremini nähtavale, eks ole, vähemalt ma loodan, et see on võimalik, ja siis kihutame autoga pildistamiskohta. KUI midagi lähima paari päeva jooksul ei muutu. Hoian pöialt!

Teeme nüüd nii, et ei tule jälle mingit tormihoiatust, vihm hoiab ennast vaos ja temperatuurid ei häbene ennast näidata. Palun. Seda k-tähega sõna ei hakka igaks juhuks enam isegi mainima. Oleme nüüd … toredad, onju. Ja, kurat, kui lund sajab, siis mina ei mängi. Siis tühistan ise kõik ära!

P.S. Uus vaktsineerimisaeg on 9. juunil. Jah, ma tahan ja lähen reisile – üle piiride, üle misiganes takistuste, turvaliselt.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s