Päev kajab

Kräun ja midagi ilusat lõpetuseks


Kirurg võtab mind ette septembris, enne pidavat nagunii liiga palav olema. Mitte et mingite sünnimärkide eemaldamine oleks täisnarkoosiga mastaapne lõikus, kus armid, mis võivad kuumuse hauduva toime tõttu rohkesse mädasse uppuda, kujutaks endast midagi tähelepanuväärset, aga noh, olgu siis. Kirurg teab selliseid asju. Kes olen mina, et kahelda, onju. September, see on muidugi täiesti hoomamatutes kaugustes. Tänapäeval. Võibolla me lainetame siis teadagi milles, kes siis enam mingeid suvakaid kaheldava tähtsusega märke kuskilt eemaldab. Siis pannakse igasuguseid meeldetuletavaid märke hoopis üles. Olgu-olgu ei torise. Hakkan hoopis puhtal kujul vinguma.

Sain oma teise süsti kätte. Nii võimsalt sain, et kui keegi mu õlavart näeks, kahtlustaks koduvägivalda. Säherdune verevalum, et kuku pikali. Teisest küljest – olen mõelnud, et kust nad need süstijate hordid võtavad? Koolitavad mingid vabatahtlikud välja? Mingi korralik, tõsiselt võetav õppinud arst sellise lihtlabasusega ju ei tegele. Neid on vast muude protseduuridi jaoks rohkem vaja kui hädine süstitamine. Et siis vast tuleb üldse õnnelik olla, et käsivars üles leiti ja süst sinna sisse ära suudeti kuidagi surada. Igaks juhuks mainin: olen superrahul ja … kõik oli kiire ja valutu. Kommi ja vett sai nagu esimeselgi korral.

Terve järgmise päeva olin väsinud. Mitte nagu haige – väsinud, vaid kui rammestunud – väsinud. Täiesti hea oli olla, lihtsalt puhata tahtsin palju.

Puhkus sai läbi. Ootan uut puhkust. Saabub kahe nädala pärast. Jippii!

P.S. Lugesin hiljuti imehead raamatut “Üksilduse lõpp” Benedict Wells. Järgnev pala on pärit tollest raamatust. Minajutustaja ema soovitas selle loo taustal pojal koos neiuga tantsida, see pidavat neiu täielikult ära võluma. Kuumad suveööd kestavad veel… ;) Tantsule! Raamat muide ei ole mingi pinnapealne armastuslugu, vaid sügav, mõtlemapanev ja väga liigutav. Pange pisarakanalid valmis, kui lugeda otsustate.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s