Päev kajab

Lõhkudes vaikust


Olen siin mõnda aega üksikvanem olnud. Esimesed “hädad” annavad juba tunda. Pole kedagi, kes mulle õhtul jäätist tooks, kui isu peale tuleb. Tõsised probleemid, ma räägin. Jääääääätist! Külmikus pole üldse jäätist. KOHUTAV. Kes tooks jäätist? Õhtul?

Jaan läks Londonisse.

Mõtlesin varem, et oi, kus ma nüüd õhtuti loen raamatuid ja üldse teen umbes pool miljonit vajalikku ja triljon ebavajalikku toimetust. Tulemus: Olen seni läinud tublilt tund või peaaegu tund enne südaööd tuttu ja mitte essugi pole teinud. Söön, sest peab sööma. Viin-toon Annut aiast-eelkoolist-tantsutrennist. Homme on ainult lasteaed. Kõlab juba peaaegu nagu puhkus. Lugenud olen ainult lasteraamatuid ja ühte hobiga seotud aimeraamatut. Otsisin hobitrenni Annule, mida ta ise väidetavalt väga tahab. Selgub ilmselt pärast esimest tundi, kas ja kui väga ta ikkagi tahab.

Käisin pereõe juures. Eemaldas niidid. Üle väga pika aja ülimeeldiv kogemus meditsiiniasutuses. Inimene oli ka muidugi noor. Ilmselt veel helge meele ja kõrgete ideaalidega. Lohutas ja hoiatas, et ma ei ehmuks seoses oma armidega. Nagu. Mul kama NEED armid. Kuhugi kekkama ei lähe st alasti pilte tegema ei hakka, aga ei loksuta ka mitte üks raas.

Head ööd. Kuu on täna veel täis.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s