Päev kajab

Kõigest väheke


Õmblesin tiigrile keele tagasi suhu. Tänase päeva tipphetk. Ise ka ei uskunud, aga keel täiesti töötab. Saab taas suust välja venitada ja kenasti supsab suhu, kui lahti lasta. Anni seljakott selline. Eelkoolis juhtus väike õnnetus – paar klassikaaslast sikutasid keelt nii kaua kuni see katki läks. Mänguhoos. Annu pärast lohutas ühte sikutajatest, sest too sai ema käest riielda, kui ema kuulis kuidas Annu mulle õnnetust kurtis.

Ostsin mõned päevad tagasi teatripileti. Napilt sain eelviimase. Ootused on juba otsapidi peaaegu kosmoses. Endal hakkab ka juba vaikselt hirm peale tulema. Ohtlik lähtepositsioon. Pidavat ülimalt võimas ja emotsionaalne tükk olema. Paistab, et tuleb valmistuda pisaravihmaks. Peab vist varumaski kaasa võtma, sest… Võibolla läheb vaja. Jaan jääb koju, sest…. Ma ei viitsi mingit koroonajuttu kuulata. Ja ega hoidjat ka tegelikult kuskilt võtta pole.

Garderoob. No. Jeesus. Küll. Esimene kohting sai tehtud. Tead, ma ei oska kohe midagi kosta. Nagu tahaksin mingit ilmaimet, jääb mulje. Ei taha ju. Näitasin oma soovide visualiseerimiseks Pinterestist umbes paari kõnetavat versiooni. Mis mõttes sa tuled ütlema, et ei saa seda ja toda ja üldse selliseid asju keegi meil siin Eestis ei tee. Ära jaura teemal mida kõike ei saa, vaid räägi mulle mida sarnast sa saaksid mulle pakkuda. Alusta positiivselt. Praegu on tunne, et võtaks IKEA-st. Saan sadu kordi odavamalt. Kusjuures, mängisingi juba IKEA planeerimisprogrammiga ja kujundasin omale ühe garderoobikapi, n-ö soojenduseks. Kahjuks ei ole seal päris sellistes mõõtudes võimalik asju kokku panna, nagu vaja. Nii et ma ei tea. Igal juhul läheb potentsiaalne garderoobitegija järgmisel nädalal täpseid mõõte võtma. Las võtab. Hea kui on võetud. Seda nad kindlasti oskavad teha. Vähemalt ma loodan, et oskavad.

Köök ei ole endast üle kuuaja elumärki andnud. Ei torgi veel. Nagunii tulevad jõulud ja ilmselt raha kulub igale poole. Ongi hea kui köök hilinemisega valmib.

Jõulud. Anni kingisoovid on teada. See on nüüd aeg, kui reaalselt lähtungi ainult tema esitatud soovidest, sest nii tundub õige. Õnneks oli tal nimekiri pikk ;) Sai teha päris mõistlikke valikuid.

Täpselt 2 nädalat jäänud. Siis tõmban kardinad akende ette ja pean iseenda väikse matuse.

Ilusaid unenägusid!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s