Päev kajab

Garderoob


Püha müristus!

Rohkem ei peagi vist midagi ütlema. Jaanil on nüüd hambus jäme kont, millega mind narrida. Istus viksilt-viisakalt KAKS tundi ja tulemuseks puhas null. Tegelikult küll täiesti konkreetsed hinnapakkumised ja eskiisid, eks ole. See et mina tahtsin lõpuks lihtsalt minema jalutada, aga võtsin end kokku ja tegin täiskasvanuliku (?) otsuse ikkagi lasta inimesel meile väga konkreetne hinnapakkumine teha, olgugi, et ma ei suutnud aru saada, kuidas nad ei saa minu soove arvestada, tundus ühel hetkel lausa eneseületusena… Kuigi veebilehel räägitakse erilahendustest bla-bla-bla-bla-bla, siis reaalsus on, et ei ole seal pakutav nii väga erilahendus ühti. Ehk siis. Ohjasin oma frustratsiooni, mis oli muidugi vaatamata kõigele umbes kilomeetri peale näha, mis omakorda, muide, kahtlustan, tegi meile lisasoodustusi hinnas. Vähemalt hinnapakkumises on mingid soodustusprotsendid näha, mis, kusjuures, ei olegi kehvakesed. AGA. Kodus olin õnnetu edasi. Vaatasin saadud pakkumist. Ja kirjutasin firmale, kes teeb meile köögi.

Edasine on ilmselt peagi ajalugu. Nad ütlesid jah. Tähendab. Miks ma ei suutnud kohe tulla niivõrd geniaalsele mõttele lasta garderoob samal firmal teha?! Puhas juhmuse võidukäik.

Võib-olla saan nüüd neile enne, kui nad meile pakkumise teevad, vihjata… Olgu. Otse öelda, et meie püsimajäämist sama pakkuja juurde võiks hinnata ja see võiks kajastuda allahindlusprotsendis. Tahaks igalt poolt hinda alla saada ju!

Jaan on rahul. Sest ta teab, et ei pea enam üldse garderoobiteemasse sekkuma, sest noh, need tühja läinud KAKS TUNDI. Ja pealegi asub firma kontor meile häbitult lähedal. Jaan on rõõmuga nõus Anniga olema ja laskma mul kogu suhtlus ise ära teha. Tema tõstab käed ja annab alla, sest KAKS TUNDI, mille tulemus on puhas null, rääkivat enda eest. Pealegi. Garderoobi puhul on ta minu otsitud inspiratsioonipilte näinud ja need pole talle vastukarva.

Köök saabub 27. detsembril ja saab kohe ka paigaldatud. Olen end määranud köögi vastuvõtukomisjoni ainuliikmeks. Mis ilmselt ei tule üllatusena. Otsus on langetatud lähtudes loogikast – kumb meist teeniks paigaldamisele kuluval ajal tööd tehes rohkem raha. Lihtne.

P.S. 22. detsembril allkirjastame lepingu ja meist saavad veel ühe laenu orjad, või teisipidi vaadates – uue korteri omanikud. Loodan, et ma pärast allkirjastamist ei unusta õhtul teatrisse minna. Elu.

3 kommentaari “Garderoob

      1. Oo, see on hea. Ma tahaksin, et mul selle esmakordne vaatamine veel ees oleks…
        Uurisin sellepärast, et ma ise ka 22.12 teatrisse, mõtlesin, et ehk sama tee jalge all :) Aga ma lähen annan Draamateatrile veel ühe võimaluse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s