Päev kajab

Sellised asjad ei juhtu ju päriselt?!


Oleme tagasi. Hea et jõudsime. Täpselt õigel ajal, sest see pull, mis viimasel ööl vastu lennujaama minekut toimus… No ma ei tea, vabalt oleks võinud juhtuda, et passiksime ikka veel Sri Lankal. Vedas.

Kirjutan äratulemise-teemast alles järgmises postituses :) Praegu on mulle hoopis hingelähedasemad kodused lood. Nagu teada, me siin püüame uude elamisse sisse elada. Või vähemalt mina püüan. Teised kaks on ilmselt juba harjumisega enam-vähem hakkama saanud.

Kohalesaabunud ja vahepeal ära paigaldatud garderoobikappidest olen paar pildikest IG-s jaganud. Kapikesed on toredad, mulle meelepärased. Kinnitust on leidnud tõsiasi, et täiesti saab minna Pinterestist näpatud pildiga, lehvitada seda seal, kus vaja ja sulle tehaksegi täpselt sarnased kapid nagu fotol näha. Me ikka elame imelisel ajal ja õiges riigis ka muidugi, ega igal pool ole selliseid võimalusi nagu siin….

Aga need kuramuse lambid – elutoalambid. Kaks tavalist lambikest, no mitte väga tavalist ilmselt, sest tavalised oleks umbes sada aastat tagasi juba kohal olnud. Ei, ma ei tellinud kullast lühtreid, kui nüüd keegi mingile nihkega mõttele tuli. Eks me pidime pärast saabumist jälle hakkama üle vaatama ja läbimeilima neid, kellelt midagi ootame või mingit teenust soovime. Veebruari lõpust on lampide tellimus sees. Vahetatud mitu kirja. Ootused üles kruvitud ja jälle purustatud. Enne reisi andsin märku, et ärgu järgneva kolme nädala jooksul kullerit saatku. Viibime reisil ja kurb oleks, kui kauaoodatud lambid kuhugi ära saadetaks, sest pakki ei võetud vastu. Noh. Saatsin eile meili ja küsisin kusmaal meie lambid nüüd on. Ja vastus oli lihtsalt. Uskumatu. Tragikoomiline. Üks lampidest oli vahepeal saabunud. Märge oli küll juures, et see peab ootama ja lambil on n-ö omanik, aga mis tegelikult juhtus. Keegi teine tellis sama lambi ja kuna meie lamp oli n-ö kohal, siis läks ta hoopis teisele omanikule nüüd :D Mina olen mingi umbes tuhat aastat oodanud, lõpuks on üks lamp kohal ja siis… Tehakse nii moodi. Ausalt. Ma ei või lihtsalt :D Kuigi olen natuke pahane, on see tegelikult isegi minu jaoks koomiline.

Klientidega tegelev isik on meeldiv. Kirjutas vabandava kirja ja lisaks andis minunimelise sooduskoodi, et kui peaksin e-poest neil veel midagi tellima, siis saan soodsamalt. Ühest küljest – kena liigutus, aga teisest küljest – just nimelt sellest e-poest tellimisega on mul praegu eluveidram ja mitte kõige meeldivam kogemus. Ei isuta nagu väga enam nende e-poodi kasutama. Näis.

Allikas:pixabay.com

2 kommentaari “Sellised asjad ei juhtu ju päriselt?!

    1. Noh, need pole veel saabunud, kui kohale tulevad, siis vist tuleb pilt ka. Olen mõtlema hakanud, et kui nii palju jama paari lambiga, siis vbla tahab miski mulle öelda, et kuule, need pole ikka päris need lambid, mida ostma peaksid. Muutun üha ebausklikumaks. Näen varsti märke seal, kus neid kohe mitte kuidagi ei saa olla. Vist.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s