Päev kajab

Korterivärk


Möödunud nädal tampis läbi. Kuigi ma tean, et oleks saanud veel hullemini ja tegelikult on ju kõik suurepärane, aga ikkagi on väga lödi olemine.

Bingo suri ära. Tal oli omajagu vanust. Koera jaoks lausa ülemäära palju – 17. Täpselt sama palju aastaid oleme Jaaniga koos olnud. Täiesti metsikult pikk aeg. Bingo oli minu poolt kunagi ammu Pärnu koju toodud ja suuresti minu ema hoolde jäänud taksilaadne krants. Pärnus on praegu suur kurbus majas….

Ühtlasi tundub, et saime korterile ostja, oma praegusele, vanale korterile. See 7h-ne laupäevane näitamispäev möödunud nädalavahetusel oli viljakas. Jaan ja preili said maale saadetud ja mina siis ühe jutiga muudkui võtsin aja bronninud huvilisi vastu. Õhtuks olin nii pehme, et läks veidi raskeks arusaamisega, kas ma just äsja mitte täpselt samale huvilisele juba täpselt sama juttu ei ajanud. Vist isegi korra või paar vabandasin, et ma pole päris kindel, kas juba sellest teemast rääkisin justnimelt teile, sest raudselt olen seda juba 10x rääkinud, aga võib-olla TEILE veel mitte. Inimesed olid igal juhul toredad. Viisakad. Mõned õhtuks samamood väsinud nagu mina, sest kuidas teistmoodi seletada, miks üks meesterahvas tegi mulle silma, enne kui end minekule sättis. “Külalisi” vooris nii tihedalt, et mul ei olnud aega süüagi ja vetsupausid olid ka näpistatud. Paaril korral pidin potil olles telefonile vastama. Õudne-õudne :)

Ega väga suure lõuaga hõisata muidugi veel ei julge, sest notarisse minek on täpselt nädala pärast ja mulle tundub, et ega me ostjat enne kuidagi kinni hoida ei saa, ta võib ümber mõelda näiteks, aga hetkel paistab ikkagi, et tulevast reedest see korter siin enam meile ei kuulu. Läheb kolimiseks.

Ahjaa. Kui kedagi huvitab, kas köök on uuele pinnale saabunud. Ei. Ei ole. Sellel nädalal sain teistkordselt uue tähtaja. Nüüd on loota, et kolmapäeval saabub. Vaatame.

Anni voodi tellisime veebilehe kaudu – https://kodusisu.ee/. Raha makstud. Mida ei ole on voodi. Kas müüjaga oleme kontakti saanud? Ei ole. Kas me leidsime guugeldades, et ka teistel inimestel on sarnast probleemi olnud. Leidsime. Kas ma pöördun tarbijakaitsesse? Jah. Raudpoltkindlalt. Tuleval nädalal. Tüütu. Kuramus, too voodi ära, siis ei pöördu, noh.

Olen juba peaaegu leppinud mõttega, et kolime uuele pinnale ja umbes aasta elame kastide otsas, sest minu oskus midagi ära sisustada pole väga kiita, eriti kui valikuid on palju ja ega alati päris täpselt ise ka ei tea, mida tahad :)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s