Päev kajab

Saab. Veel


Mitu korda peab mingeid asju edasi lükkama, enne kui neid lõpuks tegema saab hakata?

Preili oli kaks nädalat kodus, sest köha ja nohu. Ei olnud koroonat. Testisime. Isegi palavikku ei olnud. Sai köhast-nohust lahti, sai kaks päeva aias käidud ja jälle koduseks. Sellist pulli pole meil kunagi juhtunud. Ainult kaks päeva terve ja kõmm! kurk haige. Palavik nüüd ka. Jessas. Olen “veidi” väsinud ja tüdinud.

Kusjuures, sain preili esimese haigusringi tulemusena endale köha ja olin möödunud nädalal selline poolhaige köhija-nohutaja. Praegu sain palaviku ka. No tõesti. Garderoobiga seotud kohtumist lükkasin juba kolmandat korda edasi. Kosmeetiku juurde ei jõua ka vist enam kunagi ja kuidas ma meie korterit veel müüma hakkan, kui siin on püsivalt laatsaret. Lootusetu olukord.

Mõni aeg tagasi sain veel ühe ebameeldiva üllatuse osaliseks, mistõttu muutusin tsipake unetuks. Jaan ütles, et ta võiks mulle rahustuseks veini pakkuda, aga ma olen ju haige, et see poleks mõistlik. No jah, eks ole. Lihtsalt “imeline” elu. Eile hommikul oli meeleolu nii hall, nii hall. Mõtlesin, et kui see unetusepõhjustaja kaob, ega midagi suures plaanis ei muutu. Magada ei saa, sest haige preili ärkab öösel. Ja üldse on kõik halvasti – korter pole müüdud, raha ei ole, garderoobi ei ole, puhkust ei ole, und ei ole, – üks igavene rutiin ja vihmasadu ainult.

Täna oli tuju parem. Mobiliseerisin allesjäänud jõuvarud. Ja ei looda enam üldse mitte millelegi. Puhas klassika. Öösel vedasin põnni süles kempsu. Jõuan küll, kuigi Annuka kaalunumber on nüüd pool minu kaalust :) Magamatusest oli hommikul süda paha, aga tuju oli enam-vähem. Saab-saab, miks ei saa.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s