Päev kajab

Käib kolimine


Mul on väga usin mees. Ta on ennast põhimõtteliselt juba täiesti ära kolinud meie vanast kodust. Ta on isegi oma riided ära kolinud. Kujutate pilti. Mina muidugi nii tubli ei ole. Kõik riided on veel siin. Kui mees midagi ära pole viinud… See kusjuures on ainult teoreetiliselt võimalik, sest Jaan ikkagi tunneb mind nüüd juba natuke… Ajaks roppumoodi närvi, kui peaks selguma, et ta siiski ON midagi minu kaltsudest minema vedanud. Nii “tubli” ei tohi keegi olla, et minuga seotud asju, minu endaga läbi ei räägi… See, kui ütled hiljem, et tahtsin ainult aidata, ei loe. Ma tean, et on olemas inimesi, kes eeldavad, et hüppad rõõmust lakke, kui näed, et miskit on ära tehtud. Miski, mis ON täiesti minu enda asi. Ja keegi teine teeb selle ära… Ilma minuga arutamata… See tundub mulle täiesti ebareaalne, aga selliseid inimesi on. KAASAMINE on siinkohal see võlusõna, mida peaks endale meelde tuletama. Intelligentne inimene teab, mida see sõna tähendab. Okei, juba ammu kaldusin kolimisest kõrvale. Tagasi asja juurde. Algas meie viimane nädal siin korteris! Järgmine nädal juba uuel pinnal. Olgu seal siis köök või mitte.

Väga palju kraami oleme Uuskasutuskeskusesse sorteerinud. Meie vana korter on nüüd nii mõnusalt tühi. Anni loobus üllatavalt paljudest oma leludest, ilma jorinata. Hämmastav. Isegi minul oli tema vanuselt tunduvalt rohkem kraami.

Uus elamine on kaste täis ja mööblit pole. Midagi on küll ära ka tellitud juba, sest reedel läks kõik ametlikuks ja rahad liikusid sinna kuhu vaja, aga mööbli saabumine võtab aega.

Annile tellisime juba järjekorras kolmandast kohast voodi. Loodetavasti tuleb kohale ikka. Ooteaeg on sellel -trummipõrin!- 2-3 kuud :D Aga no mis siis, madrats on õnneks olemas.

P.S. Et siis nüüd teate, kui korterimüügiks läheb, kelle poole pöörduda ;) Üks terve päev nädalavahetusel müügitööd ja ma müün teie pinna maha! Aga see pind peab olema Kalamajas :)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s